GenelSon DurumSon Dakika

Canlı yayında açıkladı! Barış Alper Yılmaz, ünlü oyuncu ile aşk yaşıyor

Galatasaray ve A Milli Takım'da gösteridği performansla Türk futbolunun yükselen yıldızı olan Barış Alper Yılmaz'ın, ünlü oyuncu ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Galatasaray'ın 23 yaşındaki milli futbolcusu Barış Alper Yılmaz, futbolda sergilediği başarılı performansın ardından aşk hayatıyla gündem oldu.

Yağmur Tanrısevsin aşk iddialarını yalanlamıştı

Daha önce dizi ve sinema oyuncusu Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşadığı iddia edilen ancak Tanrısevsin tarafından yapılan açıklama ile aşk iddiaları yalanlanan Barış Alper'in bir başka güzel oyuncu ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı. 

Melisa Döngel ile aşk yaşıyor

TV8'de ekrana gelen Aramızda Kalmasın programından Umut Ünver'in özel haberine göre; Galatasaray'ın milli yıldızı Barış Alper, Melisa Döngel ile gözlerden uzak mutlu bir beraberlik yaşıyor.

Aşklarını gözlerden uzak yaşıyorlar

Rol aldığı yapımlardaki başarısı, özel hayatı ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen 24 yaşındaki ünlü oyuncu Melisa Döngel ile Galatasaray ve A Milli Takım'ın 23 yaşındaki yıldızı Barış Alper Yılmaz ilişkisinin kısa bir süre önce başladığı ve ikilinin birlikteliklerini gözlerden uzak yaşadıkları belirtildi.

Adı Jose Sosa ile anılmıştı

Aşk hayatı ile zaman zaman gündem olan Melisa Döngel, Rapçi Sefo ile kısa süreli bir birliktelik yaşamış ve ilişkiyi noktalamıştı. Güzel oyuncunun adı daha önce bir dönem Türkiye'de top koşturan Arjantinli futbolcu Jose Sosa ile de anılmıştı. 

Melisa Döngel kimdir?

18 Eylül 1999 İstanbul'da doğan Melisa Döngel, anne tarafından Rus asıllıdır ve Rusya vatandaşlığına sahiptir. Eğitimini, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde tamamladı.

İlk güçlü oyunculuk deneyimine 2016’da Hangimiz Sevmedik adlı dizide Sevtap karakterini canlandırarak başlayan Döngel; Bizim Hikaye, Aşk Ağlatır, Sen Çal Kapımı, Sadakatsiz ve Kusursuz Kiracı projelerinde yer almıştır.

2021-2022 yıllarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde başrol oynayan Melisa Döngel kariyerine 2022-2023 yıllarında Barbaros Hayreddin; Sultanın Fermanı dizisiyle devam etti.

Sinema hayatına 2023 yılında Mahsun Kırmızıgül yönetmenliğinde çekilen Prestij Meselesi filminde başrol olarak başlayan Melisa Döngel, Dünyayla Benim Aramda ve Aşk Taktikleri 2’de yer alarak dijital projelere de ismini yazdırdı.

Güzel oyuncu şimdi ise Fox TV ekranlarında yayınlanan Kirli Sepeti adlı dizide Aylin karakterini canlandırıyor.