GenelSon DurumSon Dakika

Kemal Doğulu hakim karşısında: Kafama silah dayadı

Oyuncu Kadir Doğulu'nun ağabeyi, modacı Kemal Doğulu sosyal medyadan eski menajerini tehdit ve hakaret ettiği iddiasıyla hâkim karşısına çıktı. Doğulu suçlamaları kabul ederek, "Onun yüzünden dükkanımı basan tefeciler kafama silah dayadı" dedi.

Modacı Kemal Doğulu, sosyal medya hesabından bir süre birlikte çalıştığı eski menajeri Tolga Ö.'yü hakaret ve tehdit ettiği iddiasıyla hâkim karşısına çıktı.

"BU KİŞİ BENİ DOLANDIRDI"

Üzerine atılı suçu kabul ettiğini belirten Doğulu, "Söz konusu paylaşımı yapan benim. Bir dönem menajerliğimi yapan bu kişi beni dolandırdı. Kendisinin benim dışımda da sponsorumu, çevremi ve güzellik yarışmasındaki arkadaşlarımı dolandırdığını duydum. Ben de sinirlendim. Onun yüzünden dükkanımı basan tefeciler kafama silah dayadı. Dükkanın içinde rezillik çıkmasın, olay dükkanımda olduğundan duyulmasın diye şikayetçi olmadım ancak bu olaylar nedeniyle sinirlendim ve bir anlık sinirle bu sözleri yazdım. Fotoğrafını sosyal medyaya koymakla tehdit ettim ve koydum. Suçlamayı kabul ediyorum. Yazdığım sözler için pişmanım. Kendisi şikayetinden vazgeçerse ben de karşı dava açmaktan vazgeçerim ve dolandırıcılık suçundan şikayetçi olmam. Çünkü bu olaylar nedeniyle mağdurum" ifadelerini kullandı.

Duruşma başka bir tarihe ertelendi.