Son Dakika
Wendel'den Galatasaray kararı!
Mustafa Sarıgül’den ‘ifşa videosuna’ sert tepki! İşte o video...
Beşiktaş'ta üç isim yolcu: Giovanni van Bronckhorst'un kararı...
Sürpriz yakınlaşma! Barış Alper Yılmaz ile Şeyma Subaşı...
Trabzonspor ile sözleşmesini feshetmişti, ortada kaldı!
Sıla Doğu intihar mı etti; avukatından açıklama
Bilal Erdoğan'dan Dubai atağı
Elektrik kaçağı faciasında gözaltı sayısı yükseldi
Fenerbahçe'de Osayi Samuel gelişmesi!
Fenomen dizi gerçek oldu: Sahte avukat yakalandı
Arda Güler için infial yaratan Galatasaray iddiası!
Babasını şeker komasına sokmuş, öldürüp asmış!
Lucas Torreira'dan Fenerbahçeli yıldıza: "Keşke bizde oynasaydı"
PFDK ceza rekoru kırdı, şampiyon Fenerbahçe oldu!
Kaset videosu Mustafa Sarıgül'e mi ait? Resmi açıklama geldi
Adana'da yıldızların altında sinema keyfi
Fenerbahçe, Leverkusen'in golcüsünü istedi! Sardar Azmoun...
İtalyan ekibi Yunus Akgün'ü istedi! Transfer...
Uçak devi dolandırıcılık suçlamasını kabul etti
Astrolog Meral Güven açıkladı: 7 sene Süper Lig şampiyonu olacak
31 Mart seçimlerinde İstanbul Şişli Belediye Başkan Adayı Resul Emrah Şahan rekor bir oyla başkan seçildi. Şahan, yüzde 66.6 oranında oy aldı, Mustafa Sarıgül'e ait 2004 yılındaki rekor oy oranını geride bıraktı.
CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Resul Emrah Şahan, yüzde 66,6’lık ‘rekor’ oy oranıyla Şişli Belediye Başkanı oldu. Şahan, 2004 yılında yüzde 65,7 oy alan Mustafa Sarıgül’ü geçerek Şişli tarihinin en yüksek oy oranıyla seçilen Belediye Başkanı oldu.
Şişli’de 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nin resmi olmayan sonuçlarına göre, CHP adayı Resul Emrah Şahan, yüzde 66,6 oranıyla 99 bin 415 oy aldı. Bu sonuçların ardından Şişli’de yüzde 66,6 ile rekor oy oranına ulaşan Şahan, 2004 yılında yüzde 65,7 oy alan Mustafa Sarıgül’ü geçerek Şişli tarihinin en yüksek oy oranıyla seçilen Belediye Başkanı oldu.
HEP BİRLİKTE BAŞARDIK
Resul Emrah Şahan, Şişli’de ve İstanbul’da elde edilen başarılardan ardından sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajı yayınladı. Şahan mesajında, “Bugünden itibaren İstanbul’da ve Şişli’de güneş bir başka doğacak. Kalbimiz; şehrimize, ilçemize, demokrasimize rekor oyla sahip çıkan yurttaşlarımızla birlikte. Hep birlikte başardık. Şehrimizi, ülkemizi çok daha güzel günlere yine hep birlikte taşıyacağız.
Beni bu göreve layık gören Parti Meclisimize, Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e ve birlikte İstanbul’un muhafızlığını üstlenmekten onur duyacağım İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na saygılarımı sunuyorum. Sandıklara giden, sayımlarda oylarımıza, geleceğimize sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.