Son Dakika

Popstar Mehtap Yılmaz gözyaşları içinde anlattı: Yüzde 80 felç kalma ihtimalim vardı

Popstar Alaturka' yarışmasıyla şöhreti yakalayan Mehtap Yılmaz, beynine pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirmişti. Acil olarak hastaneye kaldıran Yılmaz geçtiğimiz günlerde normal odaya alındı. Popstar Mehtap yaşadığı zorlu süreci gözyaşları içinde anlattı.

KOLUM VE AYAĞIMDA HİSSİZLİK OLDU"

Yılmaz tedavinin ardından sağlığına kavuştu. Yaşadıklarını gözyaşları içinde Kanal D habere anlatan Popstar Mehtap, "Kolum ve ayağımda hissizlik oldu yere düştüm. 10-15 dakika o şekilde yerde hareketsiz kalmışım. Benim hayatımı kediler kurtardı. Yakınlarım beni o şekilde fark etti" dedi.

Çok riskli bir operasyon geçirdiğini söyleyen Mehtap, "Yüzde 80 felç kalma ihtimalim vardı. O riski kabul ettim. Tedavim başladı. Fizik tedavi sürecim başladı" ifadelerini kullandı.

Yılmaz, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili paylaşım yapmıştı. Ünlü isim; "Canlarım benim, sizlerin dualarını kabul etti Allah'ım bana bir mucize yarattı ve hayattayım. Mesajlarınızı tek tek okudum binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız ben de daha iyiyim, ağır bir durum atlattım. Allah'a şükürler olsun artık odama çıktım. Sizleri çok seviyorum cansınız" ifadelerini kullanmıştı.