Son Dakika
2024 YKS sonuçları açıklandı (ÖSYM üniversite sınavı sonuç sonuç ekranı)
Eski eşine 'eskort' dedi, hakaretler havada uçuştu!
Ali Koç'tan Erden Timur'un iddialarına cevap
Ekşi Sözlük'e erişim engeli: kaldırıldı!
Avrupa'da Kadın Futboluna ilgi gittikçe büyüyor! İstatistikleri...
Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu tanışma anısı
"Programdan çık, bu senin hayrına olacak"
Ezgi Mola'yı taciz eden sanık hakkında karar!
Sosyete dünyası bunu konuşuyor: Aşk üçgeni…
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nden flaş çağrı!
Belediye başkanlarını karşı karşıya getiren ‘dağ’ polemiği: Akıllı ol
CANLI| Menemen Belediye- Denizlispor maçını canlı izle (Maç linki)
Deniz Undav, Türk Milli Takımı'nı neden seçmediğini açıkladı!
Jesus, Galatasaray'ın çok istediği transferin önüne geçti
Didier Zokora'dan Emre Belözoğlu itirafı: "Beni en çok rahatsız eden şey..."
Alex de Souza imzayı attı! Süper Lig...
Ömer Çelik'ten dikkat çeken 'tasarruf' açıklaması
Fatih Terim ilk maçına çıkıyor: Panathinaikos-PAS Giannina maçı ne zaman ve hangi kanalda?
13 yaşındaki kız, annesini rehin aldı
Kılıçdaroğlu'na 'protokol' tepkisi: Ankara’nın dehlizlerinde pazarlık
Fenerbahçe Opet oyuncusu Melissa Vargas'ın son Instagram paylaşımı gündem oldu. Filenin Sultanları, Vargas'ın gönderisine yorumlarda bulundu.
Geçtiğimiz günlerde Çin'den Fenerbahçe Opet'e transfer olan Melissa Vargas sosyal medyadaki paylaşımı ile olay oldu. Taraftarlar gönderiye yüzlerce yorum yaptı. İşte detaylar…
Vargas'tan Azer Bülbül paylaşımı
Melissa Vargas, Instagram üzerinden son olarak deniz kenarından iki fotoğrafını paylaştı. Vargas'ın paylaşımı için seçtiği şarkı ise gündem oldu. Milli yıldız gönderisine Muti ve Azer Bülbül'ün 'İlle de Sen' şarkısını ekledi. Fenerbahçe Opet oyuncusu paylaşıma "İmkansızız ama işte buradayız, birlikte imkansızız ve mümkün olanı başka güne bırakıyoruz" açıklamasını ekledi.
Şahin, Baladın ve Güneş'ten Vargas'a yorum geldi
Melissa Vargas'ın paylaşımı 230 binden fazla beğeni aldı ve 2 gönderiye 2 binden fazla yorum yapıldı. Yorum yapanlar arasında ise Filenin Sultanları'ndan Vargas'ın takım arkadaşları da vardı. Vargas'ın paylaşımı karşısında şaşıran Zehra Güneş gönderiye 'Oğlum bu ne' yorumunda bulunurken Elif Şahin ve Hande Baladın ise paylaşıma gülerek tepki verdi. Aslı Kalaç ise Melissa Vargas'ın şarkı seçimi için 'Mükemmel şarkı ya' dedi.
Koç'tan Fenerbahçe'ye Vargas müjdesi
Ali Koç, Çin Ligi'nin bitiş tarihi yüzünden Fenerbahçe Opet'e transfer olamayacağı söylenen Vargas'ın Fenerbhaçe Opet'e dönüşünün müjdesini şu sözlerle verdi: "Voleybol Federasyonu ve yöneticilerimizin çalışmaları, Vargas'ın menajerlik şirketinin biraz itmesiyle birlikte Melissa Vargas'ın takıma döneceğini açıklıyorum. Lisans işlemleri tamamlandı. Kendisi hâlâ sakat, yeni yeni oynamaya başladı. İnşallah Mart ve Nisan aylarında bize katkı sağlayacak. Bu transferin maliyeti oldu. Bize destek veren sponsorlarımıza teşekkür ediyorum."
Koç transferi açıkladı Vargas, İstanbul'a geldi
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Vargas'ın Fenerbahçe Opet'e transferini duyurmuştu. Koç'un verdiği transfer haberinin ardından Melissa Vargas, İstanbul'a geldi. Milli voleybolcu Fenerbahçe Opet'e katılmadan önce ise sağlık kontrolünden geçti.